Toeta saadete tegemist

Raadio 7-me toetamiseks oleme loonud mitmeid võimalusi.

Ühekordne annetus

Kui soovid toetada meie tööd võid kanda toetuse meie pangaarvele: Swedbank a/a EE502200221010485627, saaja: Raadio 7 MTÜ

Võimalus toetada ka helistades telefoninumbrile 900 6600 (töötab Elioni ja EMT võrgus). Kõne hind 6,40€

7-sõprade klubi

“7-sõbraks” võib saada iga inimene, kes on nõus vabatahtlikult olema kaasas Raadio 7 tegemistes, kuulama Raadio 7-t, lugema raamatut Sõna Tänaseks Päevaks (või tellima seda oma epostkasti), võimaluse korral külastama meie veebilehte. Jagama Raadio 7 -le oma arvamust programmi meelepärasemaks muutmisest.

Raadio 7 on raadio, mis teeb saateid Sinule. “7-sõber” aitab Raadio 7 teha tema igapäevatoimetusi toetuse läbi. Toetuse suuruse valib iga “7-sõber” ise vastavalt soovile kas 4€ kuus või 7€ kuus. Toetust on võimalik tasuda kas igakuiselt, kord kvartalis või kord aastas. Makseviise on ka mitu – tasuda toetus panka, saata rahakaart või tuua toetus ise kohale või võtta kontakti korrespondentidega – Pärnus Ilona, Tartus Eelika Remmel.

Tasudes panka on samuti eri võimalused, neist kõige lihtsam sõlmida püsimaksekorraldus, kus ise määrad millal, millise sagedusega ja milline summa kantakse Sinu kontolt Raadio 7 arvele Swedbank EE502200221010485627.

Püsimaksekorraldust saad sõlmida pangakontoris. Juhul kui oled internetipanga klient saad Sa püsimaksekorralduse sõlmida internetipangas.

Kui oled mõne teise panga klient siis küsi lisainfot oma pangast.

Ära unusta märkimast selgituse lahtrisse mille ja kelle eest maksad.

Tere tulemast “7-sõprade klubi” liikmeks!

  • Meist

Kuulutused

Vaata kõiki kuulutusi